HERON FINANCE KILKA SŁÓW O NASAgencja Kredytowa Tarnów

HERON FINANCE KILKA SŁOW O NASAgencja kredytowa tarnów

NASZA HISTORIA

KILKA SŁÓW O HERON FINANCE

Moja przygoda z branżą finansową rozpoczęła się zaraz po szkole średniej, jeszcze w trakcie studiów. Pierwsza praca w bardzo prężnie rozwijającej się instytucji finansowej, gdzie zdobywałem doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach przez ponad 10 lat, pozwoliła mi na poznanie rynku i narzędzi finansowych, doprowadzając mnie na stanowisko managera całego zespołu doradców Klienta. Odpowiadałem za sprzedaż produktów finansowych oraz funkcjonowanie stacjonarnych biur sprzedaży na terenie całego województwa. Wiele różnych i nieraz bardzo skomplikowanych problemów finansowych, które rozwiązywaliśmy każdego dnia, nauczyły mnie radzenia sobie w każdej sytuacji, czyniąc mnie osobą, która się nie poddaje i wie w jaki sposób rozwiązać nawet najbardziej beznadziejne sytuacje finansowe.

Po ponad 10 latach, postanowiłem wykorzystać zdobyte umiejętności, wiedzę i doświadczenie rozpoczynając własną działalność. Na początku działaliśmy jako franczyza dużego rynkowego gracza, lecz po półtorej roku wraz z moim wspólnikiem, zdecydowaliśmy się pójść krok na przód, by stworzyć własną markę, a tym samym spełnić zawodowe marzenie. W drodze do osiągnięcia celu spotkałem w swoim życiu wiele bardzo mądrych i doświadczonych ludzi, którym jestem niesamowicie wdzięczny. Nasza przygoda trwa, a każdy Klient to nowe wyzwanie, motywacja do pracy i kolejna szansa na realizację naszej zawodowej misji, jaką jest kompleksowa pomoc Klientowi w potrzebie, niezależnie od drogi jaką będziemy musieli wspólnie przejść.

JAK PRACUJEMY

ETAPY WSPÓŁPRACY

1. ANALIZA POTRZEB KLIENTA

Na wstępie przeprowadzamy rozmowę z Klientem, w celu poznania jego potrzeb. Ustalamy cel kredytu, analizujemy dostępne narzędzia, poznajemy oczekiwania Klienta i obieramy wstępny plan działania.

3.WYBÓR OFERTY BANKU

Po przedstawieniu możliwości i podjęciu decyzji przez Klienta co do instytucji, w której chce zaciągnąć kredyt, przystępujemy do składania wniosku. Jeśli okazuje się, że należy spełnić dodatkowe wymogi od analityków, wówczas pomagamy w uzupełnieniu dokumentów.

5. FINALIZACJA FINANSOWA

Jeżeli mamy decyzję pozytywną umawiamy spotkanie finalizujące, na którym podpsujemy umowę kredytową. Jeżeli otrzymujemy decyzję negatywną – nie poddajemy się, lecz szukamy alternatywnych opcji, tak, by Klient otrzymał to na czym mu zależy.

2.BADANIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

Następnie sprawdzamy zdolność kredytową Klienta oraz analizujemy, który bank posiada ofertę adekwatną do ustalonego celu kredytowego oraz oczekiwań Klienta. Po analizie porównujemy oferty w kilku bankach, jednocześnie omawiając szczegóły i warunki.

4. PROCES KREDYTOWY

Przez cały czas trwania procesu kredytowego pomagamy Klientom w organizacji wszystkich niezbędnych formalności, oszczędzając przy tym czas i nerwy Klienta. Czasami nawet nawiązujemy kontakt z księgowymi Klientów, dzięki czemu jeszcze bardziej usprawniamy proces.

6. OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Po zakończeniu transakcji bardzo istotnym elementem jest obsługa posprzedażowa. Na życzenie Klienta stajemy się łącznikiem pomiędzy Klientem a bankiem i pomagamy w załatwianiu codziennych potrzeb Klienta w banku.

ZAUFAJ EKSPERTOM
Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

PEŁEN PROFESJONALIZM

DLACZEGO HERON FINANSE?

1. Kilkunastoletnie doświadczanie

w branży działamy od ponad 15 lat

2. Eksperci finansowi

fachowa wiedza przekłada się na sukces

3. Znajomość funkcjonowania banków

udany proces kredytowy

4. Indywidualne podejście

nieszablonowe podejście do Klienta

5. Wysoka skuteczność

setki pozytywnie rozpatrzonych wniosków

6. Plan oddłużania

zrealizowane z pozytywnym efektem

CO O NAS MÓWIĄ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW